Hodiny-a-Hodinky-JVD

Česká precíznosť na trhu s hodinkami

Česká precíznosť na trhu s hodinkami to je JVD Všetko to začalo ako malá rodinná firma založená Jasněnou Vláhovou v roku 1992. Samotná zakladateľka naberala skúsenosti s predajom hodinárskeho tovaru už aj pár rokov pred vznikom. Spolu s manželom sa neskôr rozhodli pre založenie vlastnej značky v Novom Městě nad Metují. Dnes dodávajú produkty do viac ako dvoch tisíc obchodov po celej Európe. Mottom spoločnosti je vyrábať hodinky za čo najlepšiu cenu a v čo najlepšej kvalite. TO je Česká precíznosť na trhu s hodinkami

Od začiatkov po súčasnosť

Najskôr značka JVD vystupovala pod menom Lacerta. Dámske spoločenské hodinky Lacerta boli vyrábané priamo v sídle podniku. Boli poháňané švajčiarskym strojčekom Ronda a snažili sa o používanie nadštandardných komponentov. Špecifickou vlastnosťou bolo zafírové, nepoškriabateľné sklíčko, ktoré chránilo číselníky.

Vznik

V roku 1994 sa stala značka globálne známou pod názvom JVD – Jasněna Vláhová Design. Pod značkou JVD dnes nájdete pánske či dámske hodinky rôznych štýlov. Značka sa snaží ponúkať to, čo globálny trh vyžaduje. Svoj sortiment zameriava na klasiku, no nechýba ani moderná duša a štipka extravagancie. Špecifickou kategóriou sú azda JVD Kid´s, kde sa značka snaží dbať na dizajn, ktorý deti priláka a vytvorí u nich záujem o čas.

Hodiny a Hodinky

Najznámejšou, najmodernejšou a pokojne môžeme povedať, že aj najsilnejšou kategóriou značky je JVD Seaplane. Čo je na týchto hodinkách tak zvláštne? Ich odolnosť. Vyrábajú s z nerezovej ocele a vydržia neskutočnú záťaž. Vodotesnosť 100 – 200 M a predovšetkým schopnosť odolať vplyvom akýchkoľvek nepriaznivých podmienok. Kategória JVD Á La Campagne sa dotýka francúzskeho vidieka a ide o hodinky a budíky inšpirované práve týmto prostredím. Všeobecne sa takisto značka zaoberá výrobou nástenných hodín či budíkov.

Hodinky Architect

Opomenúť nesmieme ani hodinky JVD Architect, ktoré značka uviedla na trh v roku 2016 a sú špecifické minimalistickým štýlom pre milovníkov dizajnu. Značka sleduje aj trendy a  vytvorila napríklad svoju prvú vianočnú kolekciu pre nežné dámy s názvom Sunday Rose. Pre mužov je to kolekcia Loser, ktorí sa chcú vyhnúť bežným konvenciám.

Firma dnes zamestnáva 30 zamestnancov a rozšírila svoje pôsobenie zo svojho sídla aj do českého mesta Přibyslav a expandovala aj priamo do Nemacka, ale aj do Maďarska a aj do Poľska čí Slovenska kde má svoju výrobu v meste módy v Trenčíne.

Spoločnosť JVD sa stala úspešnou aj vo svete . Nielen pre to ale hlavne dobre skúsenosti s touto firmou ma viedli k dlhoročnej spolupráci . Preto ponúkame ich výrobky aj mi . Môžete si našu ponuku pozrieť aj na nasej strake Hodinarik.sk

Česká precíznosť na trhu s hodinkami
Hodiny-a-Hodinky-JVD

PODĽA ČOHO SI VYBRAŤ HODINKY.