Uvod

Hodiny na stenu, ktoré prinesú štýl.

Hľadáte originálne hodiny na stenu do Vašej domácnosti, firmy, či kancelárie?

Hodiny na stenu , ktoré prinesú štýl. Originálny dizajnový doplnok a praktický asistent? Hodiny na stenu spĺňajú oboje. Svoje miesto si navyše nájdu vo Vašej domácnosti či v kancelárii. Hodiny do Obývačky či kuchyne? Originálne Kyvadlové hodiny na stenu či špecifické nástenné Designové hodiny ? Ak kráčate s dobou, Hodiny JVD na stenu alebo do Vašej kancelárie budú ideálnym riešením. Pre abstraktný zážitok môžete v našej ponuke nájsť aj nástenné Kovové hodiny. Ak chcete niečo špecifické, Nalepovacie hodiny či Sklenené hodiny  sú v našej ponuke taktiež. Čas beží rýchlo, no pri pohľade na modely z našej ponuke sa budete na minúty a sekundy dívať s úsmevom. Garantujeme Vám spoľahlivosť a žiadanú kvalitu.

Chýbajú Vám Minutky pri varení či pečení, presné Stopky počas Vašich športových výkonov, či spoľahlivé Budíky, ktoré Vás včas ráno zobudí do práce? Považujete náramkové Hodinky nie len za ukazovateľa času, ale aj ako vhodný doplnok k športovému či elegantnému oblečeniu, aby ste vynikli v spoločnosti svojich kolegov či priateľov ?

Ste na správnom mieste!

My vieme, čo hľadáte a u Nás to aj nájdete!

Na Našej stránke www.hodinarstvokosice.sk si môžete vybrať hodiny na stenu podľa Vášho vkusu. Ale aj  Hodinky , Hodiny na stenuBudíky ,Chalúpky Teplomery / vlhkomery ,Meteorologické stanice ,StopkyKukučkové hodiny   Kožené remienky Vyrobené z rôzneho materiálu, rozličnej cenovej hodnoty pre všetky vekové kategórie. 

V rámci Našej ponuky Vám môžeme poskytnúť nielen širokospektrálny výber hodiniek a hodín na stenu, ale taktiež kompletný hodinársky servis s možnosťou výmeny baterky alebo koženého remienku na hodinky  priamo na predajni – Hodinárstvo Košice.

Pohodlné Kožené remienky na hodinky.

Je normálne, že remienky na každých hodinkách sa časom opotrebúvajú. Predovšetkým textilné, kožné ale aj silikónové. V takom prípade už hodinky strácajú farebnosť, pevnosť a pružnosť. Prípadne sú už dierky na remienku strapaté a zapínanie je tak voľnejšie. V prípade oceľových náramkov môže prísť k poškodeniu alebo pretrhnutiu, napríklad pri páde. Hodinky však stále idú a vám stačí vymeniť remienok. U nás nájdete širokú ponuku náhradných remienkov, medzi ktorými určite nájdete svojho favorita. Remienky na hodinky sú tím správnym doplnkom pre vaše hodinky https://hodinarik.sk/kategoria-produktu/kozene-reminky/

Nechajte si poradiť od odborníkov!

Vaša spokojnosť je Našou prioritou!

Radi Vám odpovieme na ktorúkoľvek otázku a poradíme pri výbere Vašich vysnívaných hodín online- (live chat ), alebo na Našej predajni Hodinárstvo Košice.

HODINÁRSTVO KOŠICE

Ak si však chcete  vyskúšať hodinky priamo na ruke, či pri nakupovaní obľubujete radšej osobný kontakt, radi Vás privítame na predajni Hodinárstvo Košice.

KDE nás nájdete? … vo vestibule autobusovej stanice, na ulici Staničné námestie 9, v Košiciach

KEDY? … každý pracovný deň (PO-PIA) od 8,00- do 16,00

Online objednávku si  u Nás môžete prevziať aj OSOBNE na Našej predajni.

V čase od 8,00-16,30, následne POTOM, čo  obdržíte od Nás potvrdzujúci  e-mailu o doručení zásielky.

Zaplatiť ju môžete vopred elektronicky cez Náš e-shop alebo priamo na predajni  pri jej vyzdvihnutí.

Pri akejkoľvek otázke či dotaze nás kontaktujte na:

Kontakt … Hodinárstvo – Košice – Peter Szilágyi tel.: +421 903 685 767

emailom: info@hodinarik.sk