Kamenná Predajňa

Hodinárstvo Košice ……Hodinarik……… Naša Kamenná predajňa sa nachádza

Staničné námestie 9
(vestibul autobusovej stanice)
040 02 Košice
tel.: +421 903 685 767  (v pracovné dni od 8:00 do 17:00)
e-mail: info@hodinarik.sk

NAŠE KVALITY

Spoľahlivosť : Hodinky ,Hodiny na stenu ,Budíky ,Kukučkové hodiny, Chalúpky, Meteorologické stanice, Teplomery, Remienky na hodinky ktoré ponúkame, nakupujeme priamo od kvalifikovaných dodávateľov.

Širokospektrálny výber  hodiniek: Naša ponuka pozostáva z rôznych typov hodiniek od tradičných po extravagantné, nájdete u nás luxusné hodinky vysokej kvality, ale aj štandard pre nenáročných.

Kožené remienky na hodinky.

Aj tie najkvalitnejšie remienky majú svoj životný cyklus a niekedy je výmena jednoducho nutná. Takisto sa môže stať, že sa vám remienok na hodinky pretrhne alebo poškodí. V takom prípade nemusíte panikáriť. My pre vás máme bohatú ponuku náhradných remienkov pre dámske i pánske hodinky. Kožené remienky, syntetické, silikónové alebo remienky z chirurgickej ocele. Kvalitné remienky sú presne tým, čo vaše hodinky potrebujú. Remienok dodá štýl nielen vaším hodinkám, ale rozhodne bude pôsobiť efektne aj na vašom zápästí. Stačí si vybrať z našej ponuky. https://hodinarik.sk/kategoria-produktu/kozene-reminky/

Široký výber Hodín na stenu .

Hodiny na stenu sú skutočným pomocníkom, ktorý sa zíde vždy. Kuchyňa, obývačka, spálňa či kúpeľňa. Prečo nie? Riaďte sa svojim vkusom a vyberajte hodiny na stenu, ktoré nielenže vás budú informovať o presnom čase, ale takisto zaujmú vaše oko. Hodiny na stenu sú tým pravým spoločníkom, ktorý vás prevedie časom a ponúkne vám nový rozmer. Nielenže pôsobia moderne a vkusne, ale rovnako dokonale ozdobia steny vášho bytu, domu alebo kancelárie. Kvalitná funkčnosť a vzdušný dizajn. Nechajte sa sprevádzať presným časom, a vyberte si tie správne nástenné hodiny z nasej širokej ponuky.

Stolové hodiny – Sklenené hodiny –  JVD Architect hodiny  – Plastové hodiny  – Nalepovacie hodiny – Kyvadlové hodiny  – Kovové hodiny – Drevené hodiny – Digitálne hodiny – Detské hodiny – Designové hodiny . Od svetoznámych  výrobcov hodín – JVD – AMS – Atlanta  – CalleaDesign – Carneol Design – Diamantini&Domeniconi – Discoclock – IncantesimoDesign – Fisura – Lowell Italy – Meridiana – Karlsson –  Nextime – Nomon – Twins .

Strieborné šperky.

Ak máte čo i len drobný zmysel pre vkus a štýl, tieto strieborné šperky vám musia padnúť do oka. Zabudnite na lacnú striebornú bižutériu vo výpredajoch. Nenechajte sa oklamať luxusným vzhľadom falošného lesku. Investujte do skutočnej kvality, pretože tá o vás povie viac. Nádherné šperky z našej bohatej ponuky sú z rýdzeho mincového striebra. Náušnice, prstene, náramky či prívesky z pravého striebra sú nefalšovateľným artiklom, ktorý stojí za to mať. Stačí ak si vyberiete a kvalitný a nádherný prvok vás bude zdobiť vždy a všade. https://hodinarik.sk/kategoria-produktu/sperky/

Rýchle doručenie: Hodiny umiestnené na sklade Vám po prijatí objednávky (do 16,00) okamžite expedujeme a doručíme v nasledovný pracovný deň (v rámci Slovenska).

Kvalifikovaná obsluha: Naši zamestnanci sú kvalitne vyškolení, aby Vám vedeli pri nákupe hodiniek poradiť a zodpovedať ktorúkoľvek Vašu otázku.

Neobmedzený online nákup: Hodinky , Hodiny na stenu alebo Remienky na hodinky , Strieborné šperky môžete prostredníctvom webu www.hodinarik.sk nakupovať priamo z tepla Vášho domova bez ohľadu na obmedzenie otváracej doby, pri čom Vás budeme priebežne a spoľahlivo informovať o spracovaní Vašej objednávky.

Kompletný hodinársky servis: 

Vybité batérie vo Vašich hodinkách? Žiadny problém! Naše hodinárstvo je tu pre Vás. Hodinárstvo Hodinarik sa postará o výmenu batérie v hodinkách všetkých značiek, budíkoch, nástenných hodinách, ovládačoch či v glukomeroch. Rovnako tak výmena batérie u vodotesných modelov nie je žiadny problém. Neváhajte a obráťte sa na nás. Tešíme sa na Vás.

Nadštandardné služby: Sme ochotní Vám doručiť akékoľvek luxusné hodinky aj mimo našu ponuku, stačí keď nám popíšete svoje predstavy a my Vám nájdeme hodinky podľa Vašich prianí.

Osobný odber priamo na prevádzke

Osobný odber je možný pri platbe vopred na náš účet alebo platba na predajni

Tovar si môžete osobne vyzdvihnúť po obdržaní mailu o pripravenosti tovaru na osobný odber počas otváracích hodín prevádzky:

Pondelok:  8:00 – 16:30
Utorok:      8:00 – 16:30
Streda:       8:00 – 17:00
Štvrtok:     8:00 – 16:30
Piatok:       8:00 – 16:30 

Kontakt … Hodinárstvo – Košice – Peter Szilágyi tel.: +421 903 685 767

Upozornenie:

Prosíme Vás, pred doručením informácie o pripravenosti tovaru na osobný odber si pre objednávku nechoďte, nebude ešte pripravená na vyzdvihnutie.
Prosíme Vás, aby ste počkali na potvrdenie pripravenosti Vášho tovaru na našej predajni e-mailom, predídeme tým nedorozumeniam a Váš nákup bude plynule a rýchle vybavený.
Na uvedenom odbernom mieste sa nenachádza sklad.

Hodiny na stenu – Hodinárstvo Košice – Hodinarik